Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

  • www.lefkosabelediyesi.org web sitesinde yapacağınız işlemlerin güvenli bir sitede olduğunu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki unsur bulunmaktadır. Bunlardan biri tarayıcınızında bulunan anahtar veya kilit simgesidir. Bu simgeler güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunduğunun teminatıdır. Bu bilgiler, ancak ödeme işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat doğrultusunda kullanılabilir. Ödeme işlemleri sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler web sitelerimizden bağımsız olarak 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde ödeme işlemine devam edilir.

  • www.lefkosabelediyesi.org web sitemizde kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

  • www.lefkosabelediyesi.org web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için tedbirler alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, www.lefkosabelediyesi.org web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

  • İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Lefkoşa Türk Belediyesi ve/ veya www.lefkosabelediyesi.org sitesinde içeriği hazırlayıcılarının, çalışanlarının, LTB’nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu yoktur.

  • www.lefkosabelediyesi.org web sitemiz veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve /veya manevi menfi ve /veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı, LTB’nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.