Yenişehir’e Engelsiz Park

İlk ziyaret tarihi Sönmezliler Ocağı’na
19 Mart 2016
2 ayda 954 iş yeri denetlendi
22 Mart 2016

Yenişehir’e Engelsiz Park

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Lions Kulüpleri Birliği arasında işbirliği protokolü imzalandı.
LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile KKTC Lions Kulüpleri Birliği Başkanı Ezcan Özsoy’un imza koyduğu protokol uyarınca Yenişehir’e engelsiz park yapılacak.
Protokol uyarınca, proje Lions Kulüpleri Birliği tarafından hazırlanacak, ardından  Teknik İşler ve Kentsel Tasarım Komisyonu’nun onayına sunulacak.LTB’nin ilgili komisyon ve meclis onaylarının ardından proje ile ilgili tüm müracaatlar birlik tarafından yapılacak. Engelsiz Park Projesi, LTB Park Bahçeler ve Trafik Şubesi’nin koordinatörlüğünde hayat bulacak.

foto 2-min

LTB Başkanı Mehmet Harmancı söz konusu proje ile engelli bireylerin destek almadan rahatlıkla vakit geçirebileceği bir ortam yaratılmasının hedeflendiğini belirterek, birlik yetkililerine girişimlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi