Yangın sonucu büyük şok yaşayan Atanasov ailesi yalnız bırakılmadı

bas
Fellahoğlu geleceğin diplomatlarına LTB’yi anlattı
22 Kasım 2013
ekmek
LTB Zabıta Şubesi son tarihi 1 Aralık olarak açıkladı
28 Kasım 2013

Yangın sonucu büyük şok yaşayan Atanasov ailesi yalnız bırakılmadı

doktor

doktor

 

LTB öncülüğünde anlamlı destek

Lefkoşa’nın Kızılbaş Bölgesi’nde bulunan Şht. Hüseyin Bora Sokak’ta çıkan yangında evleri ve eşyaları kullanılamaz hale gelen Atanasov ailesine Lefkoşa Türk Belediyesi yardım eli uzattı. Bu kapsamda LTB Halkla İlişkiler Şubesi’nin girişimleri sonucu bulunan sponsorlar ile ailenin temel ihtiyaçları karşılandı.

YDÜ Hastanesi tedaviyi üstlendi

Yangın esnasında yüzünde yanıklar oluşan Hıristo Atanasov’un tedavisini Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi üstlenirken, Atanasov hastanede çeşitli tetkiklerin ardından tedavi altına alındı. Plastik Cerrah tarafından kontrol edilen Hıristo Atanasov’un tedavisinin bir süre daha devam edeceği bilgisi verildi.

İş dünyasından önemli destek

Yangında eşyaları tamamen yanan aileye LTB girişimleri sonucunda sponsor olan Önder Alışveriş Merkezi ve Terranova kıyafet, Deniz Plaza okul ihtiyaçları, Kıray Sıky Wear üniforma seti ve Ayakkabı Dünyası ise ayakkabı yardımında bulundu.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi