Yağmur suyu dranaj hatları temizleniyor

othello1
‘Othello’ ülkesinde yeniden hayat buldu
1 Ekim 2013
1 Ekim 2013
1 Ekim 2013

Yağmur suyu dranaj hatları temizleniyor

diren

diren

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) başkent Lefkoşa’daki yağmur suyu drenaj hatlarını temizliyor. Ağustos ayı ortalarından itibaren başlayan çalışmalarda Altyapı Şubesi ekipleri belirli bir program çerçevesinde tüm ana ve ara yollardaki drenaj hatlarında temizlik yapıyor. Hatlarda bulunan toz,toprak ve çöpleri temizleyen ekipler daha sonra su ile kanalı açıyorlar. Mevsim değişikliklerinin yaşandığı bu günlerde çalışmalarını hızlandıran Altyapı Şubesi Kış mevsimi gelmeden tüm drenaj hatlarını temizlemeyi hedefliyor.
Duyarlı olalım,dranaj hatlarını kirletmeyelim
Vatandaşlara ve dükkan sahiplerine de drenaj hatlarına gereksiz moloz ve atıkların dökülmemesi konusunda uyarı yapan LTB Altyapı Şubesi, özellikle drenaj hatlarından çıkan sigara izmaritlerine dikkat çekerek bu konuda herkesin daha fazla duyarlı olması gerektiğine vurgu yaptılar.  

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi