” Velesbitnan Surlariçi Turu “

Şehre meydan okumak
19 Mart 2014
muzik5
Anlamı büyük olacak
19 Mart 2014

” Velesbitnan Surlariçi Turu “

 

HASDER Gençlik Kulübü olarak bizler, her yıl olduğu gibi bu yıl da sosyal bilinci artırıcı etkinliklerimize tüm hızıyla kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu çerçevede , yıllardır süregelen, ‘Lefkoşa Gençlik Günleri’ kapsamında gerçekleştirdiğimiz ve çok büyük bir ilginin olduğu ‘Velesbitnan Surlariçi Turu’’ etkinliğimizi, daha geniş çaplı bir şekilde Lefkoşa Türk Belediyesi işbirliği ile 5 Nisan Cumartesi günü Lefkoşa Asmaaltı Bölgesi’nde düzenliyoruz. Amacımız , baharda havaların güzelleşmesiyle bisiklet kullanımını artırmak, trafikte bilinçli bireyler yaratmak, Surlariçi’nin tarihi noktalarını, gençler eğlenirken bir yandan da öğretmektir. Katılımın ücretli olacağı etkinlikte, toplanan maddi kazanç HASDER Gençlik Kulübü bünyesinde muhafaza edilip , bir sonraki etkinlikler için kullanılacaktır.

 

14.00-18.00 saatleri arasında planlanan bisiklet turu ‘Hazine Avı’ şeklinde gerçekleştirilecek, tur içindeki noktalar Lefkoşa Surlariçi Bölgesi’ndeki tarihi yerlerden seçilecek. Böylece katılımcılarımız hem eğlenecek hem de tarihi yerleri öğrenerek bu bölgemize daha fazla hakim olma şansını yakalayacak. Etkinlik sonucunda, dereceye giren ilk 3 çifte plaketleri aynı gün HASDER Gençlik Kulübü ve Lefkoşa Türk Belediyesi yetkilileri tarafından takdim edilecek. Ayrıca gün içerisinde ‘Lefkoşa Türk Belediyesi Orkestrası’ bizlere kokteyl eşliğinde enfes bir müzik keyfi sunarak güzel anlar yaşatacak.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi