Uzmanlardan kapsamlı eğitim aldılar

16 Ekim 2015 – Duyuru
16 Ekim 2015
Duyuru test 2
19 Ekim 2015

Uzmanlardan kapsamlı eğitim aldılar

LTB Kanalizasyon Şubesi personelleri iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgilendirildi.

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin hizmet içi eğitimleri çeşitli şubeleri kapsayacak şekilde sürdürülüyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Şubesi personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi. Seminerin başında şube personellerinden Pınar Erengin, kanalizasyon şubesinin genel tanıtımını yaparak yaşanan iş kazaları konusunda bilgilendirmede bulundu.

Birçok önemli detay üzerinde duruldu

Daha sonra iş sağlığı ve güvenliği uzmanları Fatoş Anter, Hasan Sakallı, Nezire Berberoğlu, Feriha Sergen ve Halil Erdim yanında çalışma müfettişi Kıymet Tel Güzoğlu konuşma yaparak personeli bilgilendirildi.

Yapılan konuşmalarda genel olarak şubede bulunması gereken donanımlar, çalışanların maruz kaldığı tehlikeler, riskler ve alınması gereken önemler, biyolojik ve mekanik tehlikeler ve çalışanların yükümlülükleri üzerinde duruldu.

Uzmanlardan kapsamlı eğitim aldılar2

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi