Tüm sorulara net cevaplar verdi

pompa
İki pompa eşzamanlı arızalandı
9 Eylül 2013
atesli
Tiyatro Festivali doludizgin
10 Eylül 2013

Tüm sorulara net cevaplar verdi

toparlan

toparlan

LTB Başkanı Fellahoğlu ‘Toparlanıyoruz Hareketi Seçilmişleri İzleme Komitesi’ni kabul etti

Tüm sorulara net cevaplar verdi

   Son dönemlerde etkin çalışmaları ve sorgulayıcı yönü ile dikkat çeken Toparlanıyoruz Hareketi’nden bir heyet, Lefkoşa Türk Belediyesi’ne gelerek Başkan Kadri Fellahoğlu ile görüştü.

   Harekete bağlı olarak Seçilmişleri İzleme Komitesi üyeleri Özgül Ezgin, Salih Cengaver Cem ve Cenk Diler’den oluşan heyet, Başkan Fellahoğlu’nun seçim döneminde vaat ettiği konularda bugüne kadar ne kadar ilerleme kaydettiğini irdeledi.

   5 aylık icraat dönemi içerisinde LTB’nin hangi noktaya ilerlediği yönünde de Başkan Fellahoğlu’na sorular soran komite üyeleri, LTB’nin yürüttüğü çalışmalar konusunda da bilgiler aldı.

Fellahoğlu: Çalışmalarımızın takibinden memnunuz

   Tüm sorulara net cevaplar veren LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, seçim döneminde vaat ettiklerinin arkasında olduğunu ve hizmet verme motivasyonu ile çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirtti.

   Toparlanıyoruz Hareketi’nin iyi ve gerekli bir örgütlenme olduğunu ve çalışmalar konusunda takipçi olmasının kendisini memnun ettiğini ifade eden Fellahoğlu, şeffaf anlayış çerçevesinde her platformda detaylı açıklamalar yapmayı bir görev bildiğini aktardı.

“Attığımız önemli adımlara daha fazla destek bekliyoruz”

   Fellahoğlu konuşmasında başta Toparlanıyoruz Hareketi olmak üzere, sivil toplum örgütlerinden bazı konularda destek beklentisi içerisinde olduğunu vurgulayarak, “Özellikle kaçak inşaatların üzerine gittiğimiz bu dönemde bu konunun muhatabı birlik ve derneklerin sessiz durması bizleri üzmektedir. Bu tip konularda yıllarca beklenti içinde olan bu kuruluşların LTB’nin bu cesur adımlarını desteklemesi çok daha güzel olurdu” dedi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi