Suyu idareli kullanma çağrısı

Araç takip sistemine geçildi
25 Nisan 2016
Antakyalı çocuklar LTB’de
26 Nisan 2016

Suyu idareli kullanma çağrısı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Su İşleri Şubesi vatandaşlara suyu idareli kullanma çağrısını yineledi. Şube yaşanan su sıkıntısı ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bir süreden beridir Su İşleri Dairesi’ne ait ana isale hatlarındaki patlaklardan dolayı kentimize yeterli ve düzenli miktarda su verilememektedir.  Dolayısı ile su dağıtımında sıkıntılar yaşamaktayız.

Su İşleri Dairesi, Yakın Doğu Üniversitesi içerisindeki patlakların tamiratını yapabilmek için 23 Nisan 2016 Cumartesi akşamından beridir bazı bölgelere su sağlayan ana isale hattına su vermemektedir. Bu nedenle su verilemeyen bölgeler: Hastane Yanı ve Karşısı, Göçmenköy, Taşkınköy, Türksen Evleri, Marmara, Ortaköy, Kermiya, Kıbrıs Gazetesi Civarı ve karşısı,  Dumlupınar, Sanayi, Mezarlık.

Su İşleri Dairesi’nin çalışmaları tamamlaması ve suyu vermesine müteakip, bölgelere su dağıtımı olanaklar nispetinde ve belirlenecek program çerçevesinde yapılacaktır. Vatandaşlarımızın susuz kalmamamları için sularını idareli ve bilinçli bir şekilde kullanmaları önemle rica olunur.”

 

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi