Suriçi esnafına ücretsiz İngilizce dersi verilecek

Bağlantıların ardından asfaltlama
23 Temmuz 2015
Ortak sergi Bandabulya’da
25 Temmuz 2015

Suriçi esnafına ücretsiz İngilizce dersi verilecek

Lefkoşa Suriçi Turizmini Canlandırma Projesi kapsamındaki çalışmalar sürüyor

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Lefkoşa Suriçindeki işletmelerde çalışan personel ve tüm işyeri sahiplerine yönelik Mesleki İngilizce Kursu gerçekleştiriyor.

LTB tarafından yürütülen ‘Lefkoşa Suriçi Turizmini Canlandırma Projesi’ kapsamında gerçekleştirilecek kurslar günlük yaşamda kullanılan mesleki İngilizceye dönük konuları içeriyor. Proje kapsamında ayrıca restoran, kafe, büfe ve benzeri işyerlerinin ve potansiyel girişimcilerin gıda hijyeni bilgilerinin gelişmesi amacıyla Temel Gıda Hijyeni Eğitimi de verilmesi amaçlanıyor.

Proje dahilinde gerçekleştirilen söz konusu eğitimler ücretsiz olup, katılmak isteyen tüm Suriçi esnafına açıktır. Suriçinde, gelecek hafta başlaması planlalan eğitimler ile ilgili detaylı bilgiye 227 02 12 numaralı telefondan ulaşılabilir.

TC Lefkoşa Büyükelçiliği tarafından finanse edilen Lefkoşa Suriçi Turizminin Canlandırma Projesi, ‘Turizm Poyansiyelinin Geliştirme Mali Destek Programı’ kapsamında gerçekleştirilmektedir. Proje kapsamında ayrıca turistler ve suriçi esnafının memnuniyeti ve beklentileri ile ilgili anketler de gerçekleştirildi. Anketler ve eğitim faaliyetleri, LTB tarafından açılan ihaleyi kazanan Lipa Danışmanlık şirketi tarafından yürütülmektedir.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi