Sumru Yavrucuk’un tek kişilik performansıyla ayakta alkışlandı

LTB’de renkli gündem
3 Eylül 2015
Lefkoşa Maratonu için LTB ile Turkcell’den örnek işbirliği
9 Eylül 2015

Sumru Yavrucuk’un tek kişilik performansıyla ayakta alkışlandı

Oscar Grup Otelleri anasponsorluğunda Lefkoşa Türk Belediyesi’nin sunduğu “13.Kıbrıs Tiyatro Festivali” dün (3 Eylül Perşembe) gece Sumru Yavrucuk’un müthiş performansına sahne oldu. “Yaşamak İçin Uyanmak Gerek, Uyanmak İçin Tiyatro” sloganı ile 29 Eylül’e kadar tiyatrosevelerle buluşacak festivalde Tebdil-i Mekan Tiyatrosu’nun YDÜ-AKKM’de sahnelediği “Shirley” adlı oyunda tek kişilik performansı ile büyük beğeni toplayan Türkiye’nin önemli tiyatro oyuncularından Sumru Yavrucuk oyun sonunda salonu dolduran seyirciler tarafından ayakta alkışlandı. Oyun sonrasında Festivali Komitesi Başkanı Kıymet Karabiber oyunun yönetmeni de olan oyuncu Sumru Yavrucuk’a festival plaketini ve çiçek takdim etti.

Sumru Yavrucuk’un tek kişilik performansıyla ayakta alkışlandı
Meltem Cumbul’lu “Göl Kıyısı” Salı gecesi
Ana Sponsorluğunu Oscar Oteller Grubu, Platin Sponsorluklarını Kıbrıs Türk Petrolleri; Avenue Dereboyu, The Olive Tree Hotel, Bellapais Monastery Village Otel, River Side, ulaşım sponsorluğunu KIB – HAS Ltd ile Virgo Trans ve salon sponsorluğunu Yakın Doğu Üniversitesi’nin yaptığı 13.Kıbrıs Tiyatro Festivali’nde sırada Talimhane Tiyatrosu’nun “Göl Kıyısı” oyunu var. Meltem Cumbul, Pelin Ermiş, Seren Şirince, Ushan Çakır ve Yiğit Özşener’in oynadığı “Göl Kıyısı” oyunu 8 Eylül Salı günü saat 21:00’de YDÜ-AKKM’de sahnelenecek.

Sumru Yavrucuk’un tek kişilik performansıyla ayakta alkışlandı

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi