Temizlik Şubesi

Park ve Bahçeler Şubesi
22 Nisan 2015
Halk ve Çevre Sağlığı Şubesi
31 Mart 2015
Tümünü Göster

Temizlik Şubesi

Belediye Sınırları içerisinde bulunan tüm konut, dükkan, işyeri, halka açık yerler, sokak, cadde, meydan vb. yerlerin temizlik işlerinden sorumludur.

 

  • Belediye Sınırları içerisindeki tüm yerlerin evsel atıklarını toplamak, tüm yerlerin ticari atıklarını (karton, kutu vs) toplamak, tüm yerlerin yeşil atıklarını (ağaç dalları, ot atıkları, budama atıkları vs) toplamak.
  • Belediye Sınırları içerisindeki tüm yerlerde bulunan kullanılmış büyük hacimli (koltuk, buzdolabı, yatak, masa, sandalye vs) atıkları toplamak.
  • İnşaat atığı ve moloz atıklarından gerekli ücreti tahsil ederek bu atıkların kaldırılmasını sağlamak.
  • Ana caddelerin ve halkın kullanımında bulunan önemli yerlerin düzenli olarak çevre temizliğini ve süpürülmesini sağlamak.
  • Belediye Sınırları içerisindeki tüm bölgelerin çevre temizliğini yılın belli zamanlarında rutin olarak gerçekleştirmek.
  • Çevre kirliliğine neden olabilecek eksikliği bulunan çöp konteyneri ihtiyacını belirlemek ve gerekli ücreti tahsil ederek bu eksikliği gidermek.
Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi