Su kayıpları en aza indirilecek

Denetimler bayramda da durmadı
28 Eylül 2015
7 İşletmenin Gurur Gecesi
13 Ekim 2015

Su kayıpları en aza indirilecek

????????????????????????????????????

Cumhuriyet Parkı Ana İsale Hattı Yenileme Projesi’nde imzalar atıldı.

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) şehrin altyapısına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği boykotundan önce ihaleye çıkılarak teklif alınan, Cumhuriyet Parkı Ana isale Hattı Yenileme Projesi sözleşmesi Perşembe günü (01.10.2015) imzalandı.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı ve Kayas Construction Limited direktörü Cahit Kaya tarafından imzalanan sözleşme ile yaklaşık bir Kilometre uzunluğundaki, kayıpları çok olan ana isale hattı, 500 mm çapında düktil demir boru kullanılarak yenilenecek. Su kayıplarının en aza indirileceği proje ile park içerisine inşaa edilecek Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın anıt mezarının yapımına engel teşkil eden mevcut boru da güzergahı değiştirilerek yenilenecek.

TC Yardım Heyeti’nin finansmanı ile gerçekleştirilecek olan ana isale hattı değişim çalışmaları yaklaşık 200 günde tamamlanacak.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi