Sporculardan Lefkoşa Maratonu’na destek

Maraton kayıtları bilgilendirme
21 Ekim 2016
Harmancı 20 Temmuz Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri ile buluştu
21 Ekim 2016

Sporculardan Lefkoşa Maratonu’na destek

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Lefkoşa Maratonu” 23 Ekim Pazar günü gerçekleşiyor.  “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Lösemili Çocuklar Gülüyor” sloganıyla başlatılan sosyal sorumluluk etkinliğinin kayıtları devam ederken, dün de Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Erkek Basketbol Takımı kayıt yaptırdı. Antrenör Ahmet Gürel Alp ve kaptan Halil Kutruza’nın da yer aldığı tüm takımın kaydı yapılırken, Letonyalı yeni transfer Kaspars Kambala da maratona katılım için kayıt yaptırdı.

limasol

Bankaların şampiyonu da maratonda olacak

Türk Bankası tarafından düzenlenen Aykut Müderrisoğlu Bankalararası Halı Saha Turnuvası’nda şampiyon olan Limasol Türk Kooperatif Bankası oyuncuları ve bazı banka personelleri de dün kayıt yaptırarak lösemili çocuklara destek olarak duyarlılık mesajı verdiler.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi