Sokak Hayvanları için LTB ile UKÜ’den Örnek İşbirliği

LTB Halk Sağlığı Şubesi denetimleri sürüyor
25 Nisan 2017
Başkent Lefkoşa’da Asfaltlama Çalışmaları Aralıksız Sürüyor
26 Nisan 2017

Sokak Hayvanları için LTB ile UKÜ’den Örnek İşbirliği

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ile Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) işbirliğinde LTB tarafından sürdürülmekte olan sokak hayvanlarının kısırlaştırılması projesine katkı sağlamak amacı ile bağış kampanyası başlatıldı.

UKÜ Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Topluma Hizmet Uygulamaları dersi öğrencileri,  LTB’nin sokak hayvanlarını kısırlaştırma projesine katkıda bulunmak için LTB binası giriş  katına ikinci el bağış kutusu yerleştirdi. Yurttaşlar kitap türü ürünlerin yanı sıra ikinci el giysilerini de  LTB binasını giriş katında yer alan bağış kutusuna bırakabilir.
Bağış kampanyası 28 Nisan Cuma günü tamamlanacak ve toplanan bağışlar pazar günü Açık Pazar’da satışa sunulup elde edilen gelir LTB’nin sokak hayvanlarını kısırlaştırma projesinde kullanılacak.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi