Sivil Savunmadan, Kanalizasyon Şubesi personeline eğitim

ataturk
Fellahoğlu: “LTB’yi daha ileri götürmek için çalışıyoruz”
8 Kasım 2013
pekur
Pekur Limited “LTB’ye yeni dönemde güveniyoruz”
8 Kasım 2013

Sivil Savunmadan, Kanalizasyon Şubesi personeline eğitim

egitim

egitimLefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Kanalizasyon Şubesi personeline, Sivil Savunma Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz hafta birkez daha eğitim verildi.İlki eylül ayında gerçekleştirilen eğitimin 2.si ise geçtiğimiz hafta verildi.Başarılı bir şekilde tamamlanan “Kapalı Devre Suni Solunum Ekipmanı Kullanımı” konulu eğitimde, “Metan gazının olumsuz etkisi altında kalmamak için suni solunum ekipmanlarının doğru kullanımı ve alternatif teçhizatlar” konularına bir kez daha dikkat çekildi. Eğitimde, LTB Kanalizasyon Şubesi personeli, uygulamalı olarak da bilgilendirildi. LTB Yönetimi, iki kurum arasındaki işbirliği ile gerçekleşen eğitim sonucunda LTB kanalizasyon Şubesi personelinin daha eğitimli bir şekilde görevlerini yere getireceğini belirterek, Sivil Savunma Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi