Serhat KOTAK

rauf
Rauf DENKTAŞ
11 Temmuz 2013
Kemal Tevfik MUT
11 Temmuz 2013

Serhat KOTAK

serhat

serhat

 

1966 yılında Lefkoşa’da doğan Serhat Kotak, ilk, orta ve lise eğitimini KKTC’de tamamladı. Üniversite eğitimini ABD’de Elektrik, Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlayan Kotak, International Business Management (MIBA) konusunda yüksek lisans eğitimi aldı. İş hayatına ABD’de başlayan Kotak, Boston’da kurduğu Industrial Labeling Systems isimli şirketi ile ABD’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasına girdi. ABD’de bulunduğu süre içerisinde Boston Fahri Konsolosluğu görevini yapan Kotak, KKTC’de iş hayatının yanı sıra, Yenicami Ağdelen Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği ve Halkın Sesi gazetesinde köşe yazarlığı yapmakta. Serhat Kotak evli ve iki çocuk babasıdır…

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi