Şehit Ecvet Yusuf’taki asfaltlama çalışmalarına erteleme

LTB faturaları artık Near East Bank şubelerinden ve web sayfasından ödenebilecek
28 Kasım 2017
LTB ile AKÜ’den Paylaşım Mutfağı konusunda yararlı işbirliği
28 Kasım 2017

Şehit Ecvet Yusuf’taki asfaltlama çalışmalarına erteleme

Lefkoşa Türk Belediyesi tarafından  iki farklı ihale olarak başlatılan, Barış ve Özgürlük Anıtı’ndan başlayıp, Dr. Fazıl Küçük Bulvarı’na kadar olan 2 kilometrelik alanı kapsayan  Altyapı ve Düzenleme Projelerinde çalışmalar sürüyor. Şehit Ecvet Yusuf Caddesi’nde Okullar Yolu Kavşağı ile Sivil Savunma Başkanlığı  arasında kalan bölümde yapılacak olan altyapı ve asfaltlama çalışmaları için  kapatılan  bölgede  altyapı çalışmaları tamamlanmış olumsuz hava şartlarından dolayı asfaltlama çalışmaları tamamlanamamıştır. Olumsuz hava şartlarının düzelmesi ile asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasına kadar yolun bu bölümü trafiğe kapalı kalacaktır.

 

Trafikte seyreden sürücüler,

  • Yenişehir Işıklarından Sivil Savunma Başkanlığına gelindiği zaman sağa Şht. Sıtkı Hasan sokak istikametine ve sola Şht. Kamil Balkan Sokak istikametine mecburi dönüş,
  • Kızılbaş Kilisesi’nden Okullar yolu kavşağına gelindiği zaman (Okullar yolu istikametine) mecburi sol,

Okullar Yolu istikametinden gelindiğinde caddeye çıkışta Kızılbaş Kilisesi istikametine mecburi sağ yapmak durumunda olacaktır.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi