Polis Genel Müdürlüğü’nden LTB Zabıtası’na kurs

alman
LTB ile Alman Büyükelçiliği’nden ortak etkinlik
13 Aralık 2013
ltblogo
LTB olası doğal afete karşı tedbirleri aldı
13 Aralık 2013

Polis Genel Müdürlüğü’nden LTB Zabıtası’na kurs

polis

polis

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Zabıta Şubesi Trafik Birimi personeline Polis Genel Müdürlüğü tarafından “Soruşturma Memuru Eğitim” kursu verildi. İki gün süren kurs sonucu başarılı olan personele dün (10 Aralık Salı) LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ve Polis Genel Müdürü Ahmet Zaim tarafından hediye ve sertifka verildi.

Polis Genel Müdürlüğü tarafından görevlendirilen müfettişler tarafından verilen “Soruşturma Memuru Eğitim” kursu, LTB Zabıta Şubesi, Trafik Birimi’nde görevli 10 personelin katılımıyla gerçekleştirildi. 9-10 Aralık tarihlerinde arasında gerçekleştirilen kursta, polis müfettişleri tarafından katılımcılara yazılı, sözlü ve uygulamalı bilgiler verildi. Kurs sonunda yapılan sınavda tüm katılımcılar başarılı oldu. Eğitimin başarıyla tamamlanmasının ardından Polis Genel Müdürü Ahmet Zaim’in katılımıyla LTB toplantı salonunda sertifika törenin düzenlendi. Törende Genel Müdür Zaim ve Başkan Fellahoğlu görevli eğitmenlere katkılarından dolayı teşekkür belgesi takdim ederken başarılı olan tüm personele sertifika verdi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi