Papa Bar’dan LTB Paylaşım Mutfağı’na katkı

LTB Engelsiz Dans Okulu’nun 3. Dönemi için kayıtlar başladı
23 Ocak 2018
LTB 102 İş Yerini Denetledi
26 Ocak 2018

Papa Bar’dan LTB Paylaşım Mutfağı’na katkı

Ülkemizde farklı kesimlerin katkı sağladığı LTB Paylaşım Mutfağı’na bir destek de Surlariçi’ndeki eğlence mekanlarından Papa Bar’dan geldi.

20 Ocak Cumartesi gecesi Surlariçi’nde bulunan Papa Bar’da düzenlenen etkinlikte THE ADP (Acid Disco Party) sahne alırken geceden elde edilen gelirin bir bölümü LTB Paylaşım Mutfağı’na bağışlandı.

Paylaşım Mutfağı’na katkı sağlanması için düzenlenen gecede THE ADP olarak sahne alan müzisyenler Fikri Karayel, Çağrı Çerkez, Emre Yazgın, Öktem Emre, İnsal Bilsel ve Onur Kasapoğlu hem LTB Paylaşım Mutfağı’na destek için çaldılar hem de dinleyicilere Paylaşım Mutfağı ve katkı yapma yöntemleri ile ilgili de bilgi verdiler.

Papa Bar ortakları Can Erçağ, Ali Yıldırım, Hazar Arman ve Mehmet Sonap da gecenin gelirinden Paylaşım Mutfağı’na katkı yaparken Paylaşım Mutfağı sorumluları Seden Tunççağ ve Ali Ecesoy bar sahipleri ve grup üyelerine gecenin sonunda katkılar için teşekkür belgesi verdiler.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi