Oynadılar, çizdiler, güldüler, eğlendiler

“Etkin İletişim Becerileri” eğitimlerini tamamlayan LTB personeline sertifikaları verildi
1 Haziran 2016
LEFKOŞA TÜRK BELEDİYESİ BAŞVURU KABULÜ
2 Haziran 2016

Oynadılar, çizdiler, güldüler, eğlendiler

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin sosyal dayanışma çerçevesinde düzenlediği Çocuk Şenliği, yüksek bir katılımla gerçekleştirilirken, renkli görüntülere sahne oldu.

????????????????????????????????????

 

Selimiye Meydanı’nda gerçekleştirilen şenlikte çocuklar tahta bacaklı adam ve ‘Mickey Mouse’ kostümlü ikili ile birlikte hem oynadı, hem de bol bol dans etti.

 

????????????????????????????????????

Birçok kişi ve kurum katkı koydu

Kendilerine verilen kâğıtlara Lefkoşa’yı simgeleyen resimler çizen çocukların heyecanlı tavırları dikkatlerden kaçmazken, her çocuğun tutkusu olan çikolatalar da keyif ile tüketildi.

Lefkoşa Belediye Tiyatrosu, Lefkoşa Belediye Orkestrası, Halkla İlişkiler Birimi yanında organizasyonda Bahar Çıralı, gıda desteğinde Atakom Ltd, ses sisteminde Major Müzik, su desteğinde Belça, süslemede Hüseyin Bomboz ve grafik katkısında Umar Erol Kutay katkı koydu.

????????????????????????????????????

Harmancı: Tüm çocuklar mutlu olmayı hak eder

Etkinliğe katılarak çocukların heyecanını paylaşan LTB Başkanı Mehmet Harmancı, düzenlenen etkinliğin çocuklar için yarattığı güzelliğe dikkat çekti.

Dünyada çocukların çok acılar çektiğini, savaşlar, göçler ve ekonomik zorluklar nedeni ile binlerce masum çocuğun kurban olduğuna işaret eden Harmancı, “Dünya barışı idealine katkı koyarken, Lefkoşa’mızda yaşayan çocukların yüzünü güldürmeyi de bir görev addediyoruz” dedi. Dini, kökeni ve sosyo-ekonomik durumu ne olursa olsun her çocuğun fırsat eşitliğine ihtiyacı olduğuna vurgu yapan Harmancı, LTB olarak daha özgür çocuklar yetişmesinde katkı koymak istediklerini belirtti.

????????????????????????????????????

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi