Devam Eden Projeler

7 Ocak 2016

ATM Kabinleri Projesi

Günümüzde artan bir ihtiyaç olarak belirenbanka ATM’leri şehir içerisinde gelişi güzel serpilmiş olmalarından dolayı görüntü kirliliği oluşturmakta ve denetimsiz olarak işlev görmektedirler.Lefkoşa Türk Belediyesi ATM cihazllarını […]
7 Ocak 2016

İnönü Meydanı Tuvalet Projesi

Bu proje bölgede konuşlanmış duyarlı iş sahipleri tarafından Lefkoşa Türk Belediyesiyle işbirliği içerisinde tadilatı yapılarak vatandaşın hizmetine sunulmak için hazırlanmıştır.
7 Ocak 2016

Arabahmet Parsel 3 (eski Kanalizazyon ve Bayındırlık Şubelerı) Tadilat Projesi

Arabahmet rehabilitasyon projesi çerçevesinde restore edilen Parsel 3 olarak bilinen bina yeniden düzenlenerek Kadın Daynışma Merkezi olarak kullanıma konulacaktır.
7 Ocak 2016

Haspolat Köyü Düğün Alanı ve Rekreasyon Projesi

Lefkoşa Belediyesine bağlanan Haspolat köyünün daha bayındır bir hale getirilmesi çerçevesinde köy halkının talep ettiği köye biraçık hava düğün salonu yapılması projesi ve bununla birlikte büfeler, […]
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi