Mezarlıklar için imzalar atıldı

Uygunsuz koşullarda taşınan, mühürsüz etler müsadere edildi
2 Kasım 2015
“Nordik Film Geceleri” başladı
4 Kasım 2015

Mezarlıklar için imzalar atıldı

Haspolat Mezarlığı iyileştiriliyor, Lefkoşa  Mezarlığı’na çiçek satış dükkanları yapılıyor.

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) başkent sınırları içerisindeki mezarlıklarla ilgili iki farklı projenin imzalarını attı. 30 Ekim Cuma günü imzalanan iki proje ile Haspolat Mezarlığı’nda iyileştirme yapılacak ve Lefkoşa Mezarlığı’nda ana yol üzerindeki cep otoparkı içerisine yeni çiçek satış dükkanları yapılacak.

Haspolat Mazarlığı’na asfalt yol ve duvar

LTB ile Wide City Construction Development Ltd. arasında imzalanan “Haspolat Mezarlığı İyileştirme Projesi” ihale sözleşmesi ile mezarlığa sarı taş duvar inşa edilirken mezarlıktaki toprak yol da asfaltlanacak. LTB adına Başkan Mehmet Harmancı ile Wide City Construction Development Ltd. adına Direktör Mert Osmanlar’ın imza koyduğu ihale sözleşmesine göre işler bu hafta başlayacak. Türkiye Cumhuriyeti Yardım Heyeti tarafından finanse edilen ihale yapım işleri 30 gün sürecek.

Lefkoşa Mezarlığı’nda trafik sıkışıklığına çare üretiliyor

LTB, Lefkoşa Mezarlığı’nda çiçek alımı sırasına yaşanan trafik sıkışıklığının önüne geçmek amacıyla “Lefkoşa Mezarlığı Çiçek Satış Dükkanları Projesi” İhalesini imzaladı. LTB ile Wide City Construction Development Ltd. arasında imzalanan sözleşmeye LTB adına Başkan Mehmet Harmancı ile Wide City Construction Development Ltd. adına Direktör Mert Osmanlar imza koyarken ihalenin 30 gün içerisinde tamamlanması planlanıyor. LTB’nin kendi öz kaynakları ile yapılan ihale çerçevesinde Yakın Doğu Bulvarı üzerinde bulunan cep otoparkının içine yeni çiçek satış dükkanları inşa edilecek.

Mezarlıklar için imzalar atıldı2

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi