LTB’ye 15 çöp bidonu bağışlandı

Harmancı’dan müjde
30 Ekim 2016
LTB DUYURU
1 Kasım 2016

LTB’ye 15 çöp bidonu bağışlandı

Afrikalı öğrencilerden oluşan ve 190’ın üzerinde ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük protestan kiliselerden  “The Redeemed Christian Church of God (RCCG)” Lefkoşa şubesi  düzenlediği etkinlikte Lefkoşa Türk Belediyesi’ne(LTB) 15 adet çöp bidonu bağışladı.
RCCG Lefkoşa koordinatörü Papaz Christopher Omoike teslimat sırasında yaptığı konuşmada LTB’nin ve çalışanlarının çalışmalarını takdir ve tebrik ettiklerini kaydederek çöp bidonlarının temizlik çalışmalarına katkı yapmasını azru ettiğini ifade etti.
LTB Müdürü Mustafa G.Korucu ise Lefkoşa’da öğrenim gören çoğu Nijeryalı olan Afrikalı öğrencilere teşekkür ederek yabancı toplulukların bir dönem bile olsa misafir oldukları şehirlerde biraraya gelerek bu tür bağışlar yapmalarının çok önemli olduğunu kaydetti ve bu tür yardımların sosyal ilişkilerin ileri gitmesine katkı yaptığını söyledi.

bidon-1

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi