fbpx
Lefkoşa ile İstanbul Kardeş Şehir Oldu
10 Aralık 2020
“Yeni Yılda Arasta İndirim Günü” etkinliği ile Arasta şenlendi
13 Aralık 2020

LTB’nin “Yeni Yılda Arasta İndirim Günü” etkinliği yarın yapılıyor

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) yarın (12 Aralık Cumartesi) Kıbrısonline ana sponsorluğunda “Yeni Yılda Arasta İndirim Günü” düzenliyor.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı’nın katılımı ile sabah saat 10:00’da  Kortej yürüyüşüyle başlayacak etkinlik 20.00’de tamamlanacak ve Surlariçi yayalaştırılmış bölgede yer alacak.Kortej yürüyüşünde bando ve maskotlar da yer alacak.

 

Etkinlikte çarşı esnafının indirimleri, 5 farklı alanda kurulacak sahnelerde konserler, dans gösterileri, çocuk atölyeleri, çocuk konserleri, çocuk oyunları ve kukla gösterileri yer alacak. Card Plus, indirim gününde her çift taksite ek 3 taksit imkanı da sunacak.

 

Akdeniz Avrupa Sanat Derneği’nin (EMAA) katkıları ve  Radyo Juke’un radyo sponsoru, Kıbrıs Genç TV’nin ise TV sponsoru olarak yer alacağı etkinlikte gün boyunca canlı yayınlar yapılacak, Lefkoşa Gezi Treni de ücretsiz Surlariçi gezisi yapacak.

 

Lokmacı girişi, Lefkeliler Meydanı, Kumarcılar Hanı, Arasta ve Büyük Han’da kurulacak sahnelerde dönüşümlü şekilde Ozan Özgenler ile Çocuk Atölyesi, Ezgi Bertiz ile Çocuk Şarkıları, Hanife Tayyareci ile Kukla Gösterisi, Ülviye Karabaşak ile Çocuklar için Ebru Sanatı Atölyesi, Hasan Vatansever & Nejla Egemen müzik dinletisi, Burcu Durmaz ve Orkestrası, Bikem Tunar ile Mulla Gül Akustik Konser, Ersen ve Zeliş ile Müzik Sokak’ta, Eril Cambaz ve Ezgi Akgürgen Orkestrası, LBO Latin Orkestrası,  Melek Erdil ile İbrahim Çetiner müzik dinletisi, Reşat Kortan Müzik Dinletisi, Studio 21 Dans Gösterisi ile DJ performanslarda ise Vechi ve Ekko yer alacak.

 

Etkinliğe katılıp çektiği fotoğrafları  #YeniyıldaArasta hashtag’i ile instagramda paylaşıp, en çok beğeniyi alan fotoğrafı çeken kişiye etkinlik Ana Sponsoru Kıbrısonline’dan 3 aylık 5 MB internet hediye edilecek.

 

 

 

Facebook Yorumları
Supportscreen tag