fbpx
2 ayda 954 iş yeri denetlendi
22 Mart 2016
LTB ile Diyetisyenler Birliği’nden “Yaşlılıkta Beslenme” konulu eğitim
22 Mart 2016

LTB’nin otel konaklama talihlileri kurayla belli oldu

Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla kura ile belirlediği Yaşlılara Hizmet Projesi üyesi 4 erkek,4 kadın ve 4 çifti Altınkaya Otel’de 1 gün tam pansiyon tatile gönderiyor. Noter Mehmetali Bebek huzurunda yapılan ve LTB Başkanı Mehmet Harmancı ve Yaşlılara Hizmet Birimi Sorumlusu Ali Ecesoy’un gerçekleştirdiği kura çekimi sonucunda 4 erkek,4 kadın ve 4 çift üye sponsor Altınkaya Otel’de 1 gün konaklama hakkı kazandı.
Harmancı: “Saygı,samimiyet ve tecrübeyle geçmişten geleceğe”
LTB Başkanı Mehmet Harmancı her yıl kutlanan Yaşlılar Haftası’nın tecrübeye saygı haftası olarak kutlanması gerektiğini vurgulayarak belli bir yaşa gelerek tecrübeleriyle toplumun gelecek kuşaklarına ışık tutan ve yine tecrübeleriyle toplumun bugününü aydınlatan tüm bireylere teşekkür ederim dedi. Toplumun geçmişini inşa eden ve bugünleri yaratan insanlara bir hafta değil her gün saygı duymak ve her gün sevgilerini göstermek gerektiğini dile getiren Harmancı bu yıl kura ile Yaşlılara Hizmet Projesi üyesi 4 erkek,4 kadın ve 4 çifti 1 gün tam pansiyon otelde tatile gönderdiklerini söyledi ve  Altınkaya Otel yöneticilerine teşekkür etti.

İsimler noter huzurundaki çekilişle belirlendi
Yaşlılara Hizmet Birimi tarafından organize edilen  kura çekimi sonucunda 1 gün tam pansiyon otel konaklama kazanan isimler şöyle:
Erkek üyeler: Ali Tuna, Ahmet Gürsel, Ethem Bozkurt ve Hasan Akaçalı
Kadın üyeler: Fatma Sarı, Perihan Hikmet, Zehra Kebapçıoğlu ve Nevin Kuyucuoğlu
Çiftler: Peyker-Zihni Sevil, Güzide-Doğan Akdeniz, Avni-Nazife Akbörk ve Ali-Melek Taşkan çifti

 

Facebook Yorumları
Supportscreen tag