LTB’nin Hamitköy Mezarlığı İyileştirme Projesi için imzalar atıldı

Engelsiz Dans Okulu’na ilgi artıyor
23 Kasım 2016
LTB Kadın Dayanışma Evi,Pazartesi hizmete giriyor
26 Kasım 2016

LTB’nin Hamitköy Mezarlığı İyileştirme Projesi için imzalar atıldı

Lefkoşa Türk Belediyesi’nde (LTB) bugün (24.11.2016), “Hamitköy Mezarlığı İyileştirme Projesi” için ihale sözleşmesi imzalandı. LTB ile Wide City Construction Development Ltd. arasında imzalanan “Hamitköy Mezarlığı İyileştirme Projesi” ihale sözleşmesine LTB Başkanı ile firma yöneticileri imza attı. Proje, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği Kalkınma ve Ekonomik İşbirliği Ofisi finansmanı ile gerçekleştirilecek.

Başkan Harmancı:

LTB Başkanı Mehmet Harmancı imza töreninde yaptığı konuşmada, ihalesi imzalanan proje kapsamında, mezarlık alanı içinde ve dışında önemli adımlar atılacağını ve iyileştirme çalışmalarının yapılacağını kaydetti. Başkan Harmancı,LTB olarak sorumluluk bölgelerinde bulunan ve uzun yıllardır beledi yatırımlarının diğer bölgelere kıyasla daha az yapıldığı Hamitköy bölgesine bu proje ile birlikte yatırımlarının ilerleyen süreçlerde de devam edeceğini belirtti. Hamitköy mezarlığı iyileştirme projesinin bir ay gibi kısa bir süre içinde tamamlanacağını söyleyen Harmancı,  şehrin ve yurttaşların ihtiyaçlarına yönelik çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirtti.

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi