LTB’nin altyapı çalışmaları devam ediyor

Lefkoşa 60 bin çiçek fidesiyle renklenecek
21 Ocak 2017
Öneriler sunuldu, görüşler alındı
25 Ocak 2017

LTB’nin altyapı çalışmaları devam ediyor

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB)  Bayındırlık ve Altyapı Şubesi Ali Rıza Efendi Caddesi (Lemar Işıkları) ile Öğretmenler Caddesi’nde yağmur sularının oluşturduğu sorunları gidermek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. LTB ekiplerinin geçtiğimiz hafta başlattığı çalışma kapsamında sorunlu noktalarda, yağmur suyunun daha hızlı akması ve tıkanmaların olmaması için mevcut drenaj hattına yenı ızgaralar yerleştirildi.Yağmur sularının yeni ızgaralar aracılığı ile deşarjının daha hızlı sağlanmasını amaçlayan çalışma kısa bir süre içinde tamamlanacak.

Yağmur suyu drenaj hattında temizlik çalışması yapılacak

Sorunlu noktalarda ki yağmur suyu  çalışmalarının tamamlanmasının ardından Lemar Işıkları’ndan Levent Koleji’ne kadar olan kısımda ise yağmur suyu Drenaj  hattında ki büzlerin içi jet aracı ile  temizlenecek. Yağmursuyu  hatlarında yapılacak temizlik çalışmasıyla, deşarj işlevine mani olacak etkenlerin önüne geçilecek

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi