LTB’den Yakın Doğu okul öncesi çocuklarına farkındalık eğitimi

Lefkoşa’da spor coşkusu
15 Mayıs 2016
Ekonomik konular ön plandaydı
17 Mayıs 2016

LTB’den Yakın Doğu okul öncesi çocuklarına farkındalık eğitimi

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Engellemeyen Lefkoşa Birimi ile Yakın Doğu Okul Öncesi Eğitim Merkezi işbirliğinde ‘Engelliler Haftası’  nedeni ile farkındalık etkinliği gerçekleştirildi.

FARKINDALIK FOTO 2

 

Yakın Doğu Okul Öncesi Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, LTB Meclis Üyesi ve Engellemeyen Şehirler Komisyonu Koordinatörü Çelen Çağansoy, LTB Sosyal Hizmetler ve Reklam Şube Amiri Birtan Aktolga ile Engellemeyen Lefkoşa Birim sorumlusu Münür Öztürk tarafından Yakın Doğu Okul Öncesi Eğitim Merkezi öğrencilerine engellilere yönelik farkındalığı artırıcı eğitim verildi. Eğitimin ardından LTB Engelsiz Dans Okulu öğrencileri  ile Stüdyo 21 dansçıları tarafından dans gösterisi sunuldu. Yakın Doğu Okul Öncesi Eğitim Merkezi öğrencileri de dans gösterilerine eşlik etti.

FARKINDALIK FOTO 1

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi