LTB’den Uyarı

Köpek sahiplerine ruhsat uyarısı
8 Şubat 2017
LTB tüm öğrencilere yarı yıl hediyesi olarak çiçek fidesi veriyor
8 Şubat 2017

LTB’den Uyarı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Halk Sağlığı Şubesi’ne bağlı Yaşlılara Hizmet Birimi bir açıklamada bulunarak, gerek birime bağlı üyeler, gerekse de Lefkoşalı yurttaşları uyardı.

Birim yaptığı açıklamada, birtakım kişilerin LTB adına birime üye olan bazı yurttaşların evlerine gittiğini, gerek kimlik bilgileri gerekse de ikametgâhları hakkında birtakım sorular sorarak bilgi edinmeye çalıştıkları, itiraz edenleri ise tehdit ederek korkutmaya uğraşına girdikleri ihbarını aldıklarını vurguladı.

“Gelen kişilere LTB tanıtım kartları mutlaka sorulmalı”

Üyelerin arayarak bu durumla ilgili bilgilendirmede bulunmasının ardından LTB olarak Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne başvurarak emniyet güçlerinin durumdan haberdar edildiği belirtildi.

Gerek üyelerin gerekse de tüm diğer yurttaşlara bir de çağrı yapılan açıklamada, yurttaşların evlerine kendini LTB adına geldiğini iddia eden kişilerden LTB personel tanıtım kartlarını görmek istemelerinin önemli olduğunun altı çizildi.

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi