LTB’den suyu idareli kullanma çağrısı

Yol Kapatma Duyurusu
5 Şubat 2016
Haspolatlı çocuklar için spor okulu
8 Şubat 2016

LTB’den suyu idareli kullanma çağrısı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Su İşleri Şubesi vatandaşlara suyu idareli kullanma çağrısında bulundu. Şubeden yapılan açıklama şu şekilde:

“Cumhuriyet Parkı Ana İsale Hattı Yenileme Projesi kapsamında, yeni döşenen ve işletmeye alınacak olan ana isale hattının, mevcut ana isale hattına bağlantılarının yapılabilmesi için 09.02.2016 Salı, 10.02.2016 Çarşamba ve 11.02.2016 Perşembe günleri kentimize su verilemeyecektir. Su verilemeyecek bölgeler: Taşkınköy, Marmara, Göçmenköy, Hastane Civarı ve Karşısı, Organize Sanayi, Kermiya, Ortaköy, Kermiya Öğretmen Evleri, Dumlupınar, Kıbrıs Gazetesi Civarı ve karşısı.

Çalışmaların tamamlanmasıyla, bölgelere su dağıtımı olanaklar nispetinde ve belirlenecek program çerçevesinde yapılacaktır. Vatandaşlarımızın susuz kalmamamları için sularını idareli ve bilinçli bir şekilde kullanmaları önemle rica olunur.”

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi