LTB’den sıkıntılı noktalara yönelik altyapı çalışması

LBO ile Hollandalı “Theremin” Sanatçısı Jorgensen’den ortak konser
15 Ocak 2016
Son tarih 22 Ocak
16 Ocak 2016

LTB’den sıkıntılı noktalara yönelik altyapı çalışması

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) “Kaldırım ve Yağmur Suyu Yapım İşleri Proje” çalışmaları sürüyor.Geçtiğimiz ay ihale sözleşmesi imzalanan proje çerçevesinde şehrin 16 farklı noktasında yer alan altyapı sorunlarının çözümlenmesi için çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.
Widecity Construction & Development Limited’in yapımını üstlendiği, Şehit Önay Mehmet Ali Sokak’ta (Şah Fırını önü) başlayan altyapı çalışmaları, Armacon Sitesi’nde (Ortaköy) ve Barış Caddesi’nde devam ediyor.Barış Caddesi’nde ki çalışmalar kapsamında bölgede eksik olan kaldırımlar tamamlanıyor. 90 iş gününde tamamlanması amaçlanan çalışmaların tümü LTB’nin kendi öz kaynakları ile gerçekleştiriliyor.

foto 1

foto 4

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi