fbpx
LTB’den Görme ve İşitme Engellilere Yönelik Haber Bülteni 20/06/2017
20 Haziran 2017
LTB 86 İş Yerini Denetledi
21 Haziran 2017

LTB’den iş ve yol güvenliği adına önemli imza

İş sağlığı ve güvenliği konusundaki sorumlulukla hareket eden Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) 74 aracının tümünün lastiklerinin yeniliyor. İhale kapsamında gerçekleşecek olan yenileme sözleşmesi LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile Yusuf Çocuk Ltd Direkörü Oktay Çocuk’un tarafından imzalandı. Sözleşme kapsamında 74 aracın yıpranmış durumdaki lastikleri toplam 90 günde yenilenecek.

 

90 gün sonunda tüm araçların lastikleri yenilenmiş olacak

Daha önceden lastik değişimi yapılan bazı araçlarla birlikte LTB’nin tüm araçlarının lastikleri yenilenmiş olacak.

2 yıl önceki ihalenin ardından, yeni ihale ile birlikte özellikle ağır iş araçları başta olmak üzere, diğer iş ve binek araçların iş ve yol güvenliği de sağlanmış olacak. Yusuf Çocuk Ltd Direkörü Oktay Çocuk, Petlas marka lastikleri kullanacakları bilgisini vererek, belirtilen süre içerisinde tüm araçların lastiklerinin değişiminin sağlanacağını ifade etti.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda üzerine düşen sorumlulukları eksiksiz yerine getirmek için çalışmalarını sürdüren LTB, Mart ayında “İş Sağlığı ve Güvenliği” konusunda oluşturulan çalışma biriminin hazırladığı rapor çerçevesinde gerekli adımları atmaya devam edecek.

Facebook Yorumları
Supportscreen tag