LTB’den Görme ve İşitme Engellilere yönelik haber bülteni

Daha Yeşil bir Lefkoşa için LTB 800 fidan Dikecek
7 Şubat 2017
Köpek sahiplerine ruhsat uyarısı
8 Şubat 2017

LTB’den Görme ve İşitme Engellilere yönelik haber bülteni

Kurduğu Engellemeyen Lefkoşa Birimi ile başkent Lefkoşa’da yaşayan engelli bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışan Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), yeni bir uygulama başlatarak, hem görme, hem de işitme engellilerin önemli bir beklentisini karşılama amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

LTB, haftalık haber özetleri şeklinde hazırlanmaya başlanan “Görme ve İşitme Engelliler için Haber Bülteni” ile ülkede bir ilki daha başlatmış oluyor.

 

Haftalık olarak yayınlanacak

LTB ile Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) işbirliğinde hazırlanan ve LTB’nin bu alandaki hizmetleri başta olmak üzere, birçok gelişmeyi işitme ve görme engelli yurttaşlara ulaştıran haber bültenini, işaret dili ve betimleme konusunda eğitim almış olan LTB personeli Sanem Koç hazırlayıp sunuyor.

 

Sanem Koç tarafından detaylı bir çalışmanın ardından hazırlanan “Görme ve İşitme Engelliler için Haber Bülteni’nin ilki hazır olup, izlemek isteyenlerin www.lefkosabelediyesi.org resmi web sitesi veya LTB’nin facebook sayfasını ziyaret edebileceği ifade edildi.

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi