LTB’den çocuklara anlamlı etkinlik

EMLAK VERGİSİ 1. TAKSİT ZAMANI
27 Nisan 2017
LTB DUYURU
27 Nisan 2017

LTB’den çocuklara anlamlı etkinlik

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Engellemeyen Lefkoşa Birimi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi  öğrencilerine yemekli etkinlik düzenledi.

LTB Organizasyonunda ve Nihat’ın Yeri Restaurant ile  Kıbrıs Online LTD katkılarıyla gerçekleşen etkinliğe LTB Başkanı Mehmet Harmancı’da katılarak çocuklara eşlik etti.  Çocuklarla sohbet eden ve mutluluklarını paylaşan Başkan Harmancı, sadece tek gün değil her gün çocukların yüzlerinin gülmesi temennisinde bulundu. Nihat’ın Yeri Restaurant’ta gerçekleştirilen etkinlikte Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi  öğretmenleri ve LTB Engellemeyen Lefkoşa Birimi çalışanları çocuklara keyifli anlar yaşattılar.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi