LTB’den bir kolaylık daha

Lefkoşa’da tüm evlere girildi
15 Ağustos 2015
Tiyatro şöleni başlıyor
21 Ağustos 2015

LTB’den bir kolaylık daha

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), Yaşlılara Hizmet Birimi üyelerinin, mobil fatura sistemine geçiş nedeni ile mağduriyet yaşamaması adına girişim başlattı.
Bu kapsamda LTB’nin girşimi ile Kıb-Tek ile yapılan görüşmeler sonucunda, kurumun yeni uygulamaya koyduğu mobil fatura sisteminde, yaşlı bireylerin mağduriyet yaşamaması için işbirliği yapılması yönünde karar alındı.
“65 yaş ve üzeri üyeler faydalanacak”

Bu doğrultuda; LTB Yaşlılara Hizmet Birimi’ne üye olan 65 yaş ve üzeri kişilerin fatura bilgileri toplanarak kuruma iletilecek. Bilgi toplama sürecinin 2 ayda tamamlanması hedeflenmekte. Kuruma iletilen bilgiler doğrultusunda söz konusu kişilere SMS veya yazılı fatura ile borçlarının bildirilmesi sağlanacak.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi