fbpx
Başkan Harmancı: “%25’lik kesinti belediyelerin yurttaşa hizmet vermesini sekteye uğratabilir”
6 Mayıs 2020
LTB bu hafta da 14 farklı sosyal medya aktivitesini paylaşacak
12 Mayıs 2020

LTB’den Anneler Günü’ne özel video ve Başkan Harmancı’dan kutlama mesajı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) bu yıl 10 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü ile ilgili hem bir kutlama mesajı yayınladı hem de güne özel bir video hazırladı. Tüm dünyayı etkileyen ve pandemi haline dönüşen Covid-19 virüsünün ülkemizde de görülmesi sonrasında hükümetin aldığı tedbirler çerçevesinde yurttaşlar 1,5 aydan fazladır güvende olmak için evlerinde vakit geçiriyorlar. Bu süre zarfinda hem gerçekleştirdiği geniş kapsamlı dezenfektasyon çalışmaları hem “Paylaşarak Başaracağız” mottosuyla düzenlediği gıda yardım kampanyası hem de sosyal medyadan haftalık olarak paylaştığı kültürel, sanatsal, sportif, eğitsel birçok etkinlik ile halkın her zaman olarak yanında olan LTB, Anneler Günü’nde de anneleri unutmadı.
Başkan Harmancı: “Her an aklımızda ve gönlümüzün en güzel yerindesiniz”
LTB Başkanı Mehmet Harmancı güne özel yayınladığı mesajında “Kimimiz yıllardır, kimimiz günlerdir annesine sarılamıyor. Annelik sevgi demek, annelik cefa, emek, sonsuz bir enerji demek. Her an, her dakika, her saniye aklımızda ve gönlümüzün en güzel yerindesiniz. Sizin de bir evladınız olarak, Lefkoşalılar adına Anneler Günü’nüzü en içten duygularımla kutlar, minnetle ellerinizden öperim.” dedi.
Ezgi Bertiz’in Anneler Günü Özel Programı saat 18:00’de LTB Facebook sayfasında
Ayrıca LTB Sosyal Medya etkinlikleri kapsamında Ezgi Bertiz’in Anneler Günü Özel Programı’yla canlı olarak 10 Mayıs Pazar günü LTB facebook sayfasından yayınlanacaktır. Tüm anneler ve çocukları keyifli bir Anneler Günü geçirmek için programa davetlidir.
LTB tarafından hazırlanan Anneler Günü videosu da LTB Facebook sayfasından izlenebilecek.

 

 

Facebook Yorumları
Supportscreen tag