LTB Zabıta Şubesi son tarihi 1 Aralık olarak açıkladı

doktor
Yangın sonucu büyük şok yaşayan Atanasov ailesi yalnız bırakılmadı
28 Kasım 2013
ermu
Lefkoşa’nın sınır bölgesindeki Ermu Pasajı’ndaki yılların kanalizasyon problemi giderildi
28 Kasım 2013

LTB Zabıta Şubesi son tarihi 1 Aralık olarak açıkladı

ekmek

ekmek

 

Açıkta bekletilen ekmekler toplatılacak

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Zabıta Şubesi yoğun olarak tüketilen bir gıda maddesi olan ekmeklerin vatandaşa hijyenik bir şekilde ulaşabilmesi adına ciddi bir denetim süreci başlatıyor. Özellikle fırınlardan satış yapılacak noktalara ulaştırılan ekmeklerin iş yeri açılana kadar buralarda açıkta bekletildiği şikayetleri üzerine Zabıta Şubesi harekete geçti.

Ekmek muhafaza bölmesi gerekiyor

Bu konuya çözüm için geçmiş yıllarda başlatılan ekmek muhafaza bölmesi uygulamasına son dönemlerde dikkat etmeyen bazı market ve iş yerlerine uyarıda bulunmaya başlayan Zabıta Şubesi 1 Aralık 2013 tarihinden itibaren iş yeri önü, kaldırım üzeri ve benzer şekillerde açıkta bekletilen ekmekleri toplatma kararı aldı.

Dikkat eden işyerlerine teşekkür edildi

Zabıta Şubesi’nden yapılan açıklamada ekmek muhafaza bölmesi bulunduran iş yeri sahiplerine teşekkür edilirken, bu kurala uymayan ve halk sağlığına dikkat etmeyen iş yerlerinin ekmekleri muhafaza edecek bölme edilmeleri istendi ve konu ile ilgili detaylı bilgiyi LTB Zabıta Şubesi’nden edinebilecekleri bilgisi verildi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi