LTB’ye yardımlar sürüyor

slovak
Fellahoğlu, Slovakya Büyükelçisi Tomava ile görüştü
4 Ekim 2013
milletvekili
Fellahoğlu, İngiliz milletvekilleri ile görüştü
7 Ekim 2013

LTB’ye yardımlar sürüyor

 

yardım

Özel sektör zor bir süreçten geçen Lefkoşa Türk Belediyesi’ne (LTB) hem hizmet hem de yedek parça ve malzeme yardımı yapmayı sürdürüyor. Son olarak Lefkoşa sevdalısı iş insanı Kazım Denizci temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere belediyeye süpürge bağışında bulundu.


Fellahoğlu: “LTB için duyarlılık önemli”    
LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu gerek küçük ve orta gerekse büyük ölçekli işletmeler olsun LTB’ye katkı yapan tüm duyarlı işadamlarına ve işletmelere teşekkür ederek Lefkoşa’nın ve LTB’nin tüm halkın malı olduğunu ve bu yardımların sürmesini arzuladıklarını ifade etti. Özellikle temizlik hizmetlerine yönelik yapılan katkının çok önemli olduğunun altını çizen Fellahoğlu bu yüzden de Kazım Denizci’ye bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti.                                                

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi