LTB’ye destek ziyaretleri sürüyor

Fellahoğlu: “Sivil toplum halka hizmette önemli bir yere sahip”
19 Ağustos 2013
LTB’de çalışmalar son sürat
20 Ağustos 2013

LTB’ye destek ziyaretleri sürüyor

destek1

destek1

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu 16 Ağustos Cuma günü Maden, Metalurji, Jeoloji, Fizik ve Petrol Mühendisleri Odası Başkanı Yrd Doç. Dr. Ertan Akün ile Oda Sekreteri Dr Mehmet Necdet’i kabul etti.
Maden, Metalurji, Jeoloji, Fizik ve Petrol Mühendisleri Odası Başkanı Yrd Doç Dr Ertan Akün ziyarette yaptığı konuşmada odaları ile ilgili bilgiler vererek, LTB ile her konuda işbirliğine hazır olduklarını söyledi.Oda olarak LTB’ye her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarına vurgu yapan Akün, Başkan Fellahoğlu’na çalışmalarında başarılar diledi. LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, ise Maden, Metalurji, Jeoloji, Fizik ve Petrol Mühendisleri Odası’nın ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek çalışmalarında başarılar diledi. Ülkemizde zemin etütleri konusunda belli sıkıntılar olduğuna da vurgu yapan Fellahoğlu, bina yapımı öncesinde zeminin iyice etüt edilmesi gerektiğini söyledi. Fellahoğlu LTB olarak Maden, Metalurji, Jeoloji, Fizik ve Petrol Mühendisleri Odası ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi