LTB Spor Kulübü’nün yeniden faaliyete geçmesi için adımlar atılmaya başlandı

BKP
LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, Sayıştay raporunun ay sonuna açıklanacağını duyurdu
20 Kasım 2013
mez
LTB ile Asel Firması sorunların çözümü için ortak komite oluşturdu
20 Kasım 2013

LTB Spor Kulübü’nün yeniden faaliyete geçmesi için adımlar atılmaya başlandı

kurul

kurul

 

İlk toplantı gerçekleştirildi

   6 yıllık uzun bir aranın ardından yeniden faaliyete geçirilmek için adım atılan Lefkoşa Türk Belediyesi Spor Kulübü’nün geniş katılımlı genel kurulunun bu hafta yapılması kararı alındı.  

   LTB Mimar Mehmet Vahip Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ilk toplantıda kulübün yeniden faaliyete geçirilmesi noktasında yapılması gerekenler, yasal prosedürler ve yeni oluşum üzerine fikir alış verişinde bulunuldu.

Kurucu üyelerin katılımı sağlanacak

   LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu’nun yanı sıra meclis üyeleri, müdür muavinleri ve şube amirlerinin katıldığı toplantıda genel kurulun kurucu üyelerin de çağrılması ile daha geniş bir katılım ile gerçekleştirilmesi kararı alındı. Bu kapsamda LTB yönetimi, başta LTB eski Başkanı Şemi Bora olmak üzere diğer kurucu üyelere ulaşmak için bir çalışma başlattı.

   23 Kasım Cumartesi günü saat 10.00’da yapılması kararı alınan genel kurul, Atatürk Stadı’nın altında yer alan LTB Spor Kulübü Binası’nda gerçekleştirilecek.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi