LTB Spor Kulübü gerçekleştirdiği genel kurul ile yeniden faaliyete geçti

LTB Zabıtaları bilgilerini güncelliyor
10 Aralık 2013
alman
LTB ile Alman Büyükelçiliği’nden ortak etkinlik
13 Aralık 2013

LTB Spor Kulübü gerçekleştirdiği genel kurul ile yeniden faaliyete geçti

kulup

kulup

 

Her şey spor için

 

Özellikle bireysel sporcu yetiştirerek spor altyapısına verdiği hizmetlerle bilinen, ancak son 6 yıldır faaliyet yürütmeyen Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Spor Kulübü, gerçekleştirdiği genel kurulu ile birlikte durdurulan çalışmalarına yeniden başlıyor.

   15 Ağustos 2000 yılında dönemin LTB Başkanı Şemi Bora tarafından kurulan daha sonra Kutlay Erk döneminde faaliyetlerini arttıran kulüp, son 6 yıllık dönemde faaliyetlerini durdurmuştu.

   Bir süreden beridir hazırlıkları sürdürülen genel kurul, kurucu üyelerin katılımının sağlanması ile geçtiğimiz gün gerçekleştirildi.

   Başkan Kadri Fellahoğlu’nun da katıldığı genel kurulda, tüzüğe uygun olarak faaliyet ve mali raporlar ele alındı ve daha sonra kulübün organlarının yeniden belirlenmesine geçildi.

Son derece yapıcı ve olgun bir atmosferde geçen genel kurul sonunda kulübün yönetim, denetleme ve disiplin kurulları şu şekilde oluştu:

Yönetim Kurulu:

Kadri Fellahoğlu (Başkan) Akın Aktunç, Ahmet Bağzıbağlı, Bülent Çıraklı, Yücel Hatay, Gülev Sıdal, Önder Ecesoy, Nüge Tecer, Tahir Hoca.

Disiplin Kurulu:

Celal Cin (Başkan) Salih Ruso, Ulus Basri, Ali Önöz, Ziya Umarbeyli

Denetleme Kurulu:

Ali Kani Kanol (Başkan) Mehmet Aydın Öncülay, Enver Sedat Simavi

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi