LTB Spor Kulübü genel kurulu yapıldı

Kumsal Park yenilenen teması ile yarın açılıyor
29 Temmuz 2015
1 Ağustos 2015
1 Ağustos 2015

LTB Spor Kulübü genel kurulu yapıldı

Lefkoşa Türk Belediyesi Spor Kulübü Yönetim Kurlu dün (31.07.2015) yaptığı olağan genel kurulda yeni yönetimini seçti.

Bir süredir hazırlıkları sürdürülen genel kurul, LTB Başkanı Mehmet Harmancı ve üyelerin katılımı ile LTB Mimar Mehmet Vahip Toplantı salonunda yapıldı. LTB Başkanı Mehmet Harmancı’nın doğal başkan olduğu spor kulübü genel kurulunda, tüzüğe uygun olarak faaliyet ve mali raporları okunup aklandıktan sonra kulübün yeni yönetim, denetleme ve disiplin kurulu üyeleri belirlendi. Genel kurulda ayrıca önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek olan faaliyetlerde görüşülerek etkinlik takviminin oluşturulması ve bu çerçevede hareket edilmesi kararlaştırıldı.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı genel kurulda yaptığı konuşmada, spor kulübünün geçen dönem içerisinde belirlenen hedefler doğrultusunda olmlu bir yıl gerçirdiğini ve bu kapsamda kısa sürede başarılı etkinliklere imza atıldığını kaydetti. Harmancı ayrıca Ekim ayında gerçekleştirilecek olan Lefkoşa Koşuyor Maratonu’ndan elde edilecek gelir ile engelsiz ulaşım aracı alınacağını belirterek LTB Spor Kulübü’nü destekleyen katkı koyan herkese teşekkür etti.

 

LTB Spor kulübü’nün yeni yönetim , denetleme ve disiplin kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Yönetim Kurulu- Başkan, Mehmet Harmancı, As Başkan Akın Aktunç, Genel Sekreter Nüge Tecer, Genel Sekreter Yardımcısı Çelen Çağansoy, Mali İşler Sorumlusu Yücel Hatay, Sosyal İşler Sorumlusu Name Sarıkaya, Sportif işler Sorumlusu Bülent Çıraklı, Lokal Sorumlusu Fevzi Beyar, Faal Üye Onur Olguner

Yedek Üyeler: Evrim Hıncal, Tahir Hoca, Şenlik Çetinkaya

Disiplin Kurulu: Ali Kani Kanol (Başkan), Mustafa Gürbüz Korucu, Hüseyin Harmancı,

Yedek üye Fikri Özgüvenli

Denetleme Kurulu: Levent Özverel, Türkay Klermo,

Yedek Üye Mehmet Aydın Öncülay

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi