LTB Personeline Eğitim

Köpek gezdirenlere temizlik uyarısı
29 Ocak 2014
arabahmed
“Toplumsal fayda kriterini gözönünde tuttuk”
30 Ocak 2014

LTB Personeline Eğitim

sivil savun

sivil savun

LTB Personeline “Afet Anında Hareket Tarzı” Eğitimi

 

Sivil Savunma Arama Kurtarma Müdürlüğü personeli tarafından, Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) personeline yönelik “Afet anında hareket tarzı” eğitimi verildi. Afet anında müdahale edecek personeli, afet anında karşılaşılabilecek tehlikeler ve yapılması gerekenler konusunda bilgilendirmeye ve bilinçlendirmeye yönelik olan eğitim, 3 gün süreyle farklı gruplara verildi.
27-29 Ocak tarihleri arasında Sivil Savunma Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü binasında teorik ve pratik olarak iki aşamada verilen eğitimlere LTB’nin Çevre Sağlığı,Zabıta,Park Bahçeler ve Trafik Aydınlatma, Bayındırlık Altyapı, Temizlik ve Bilgi İşlem bölümlerinde görev yapan toplam 83 personel katıldı.  

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi