LTB Özkayakları ile Kaymaklı’da 4 Sokak 280 Hane Kanalizasyona Bağlanıyor

Başkan Harmancı: “Şht. Ecvet Yusuf-Kemal Aksay İhaleleri LTB’nin en büyük yatırımı oluyor”
29 Temmuz 2017
LTB’den Görme ve İşitme Engellilere Yönelik Haber Bülteni 27/07/2017
10 Ağustos 2017

LTB Özkayakları ile Kaymaklı’da 4 Sokak 280 Hane Kanalizasyona Bağlanıyor

Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) şehrin kanalizasyon açısından eksikleri bulunan yerlerini kanalizasyon şebekesine bağlamak için çalışmaların devam ediyor. Bu kapsamda bugün (04.08.2017) Küçük Kaymaklı bölgesinde LTB öz kaynakları ile finanse edilen ve dört sokağı kapsayan yeni bir kanalizasyon ihale sözleşmesine daha imzalar atıldı. LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile Sıtkıoğulları Construction LTD adına Sıtkı Sıtkıoğulları’nın imza attığı “Küçük Kaymaklı 3 Kanalizasyon Yapım Projesi”nde, Özlem Sokak, Haydar Bey Sokak, Yusuf Kaptan Sokak ve Bodrum Sokak kanalizasyon şebekesine bağlanacak.

280 Hane kanalizasyon şebekesine bağlanacak

2017 yılında 9 Milyon TL’lik öz kaynak yatırımına ulaşan Küçük Kaymaklı’da, 1 kilometre uzunluğunu kapsayan çalışmalar sayesinde 280 hane daha kanalizasyon şebekesine bağlanacak. İki hafta içerisinde başlayacak çalışmalar 150 takvim gününde tamamlanacak.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi