fbpx
talat
Talat: “Fellahoğlu LTB’yi düze çıkaracak kapasiteye sahip”
21 Ocak 2014
dren
LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, drenaj hatları ile ilgili sürdürülen projeye büyük önem veriyor
22 Ocak 2014

LTB öğrencilerle birlikte çocuk parkı ve otoparkta fidan dikti

agac

agac

 

Fidanlar daha yeşil bir Lefkoşa için dikildi

 

Daha yeşil bir Lefkoşa için çalışmalarını sürdüren Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), 4 İşlem Eğitim Merkezi Kreş ve Anaokulu ile dün (20 Ocak Pazartesi) Orman Haftası dolayısıyla Taşkınköy’deki Feride Hikmet Sokak’ta ( Metropol arkası) bulunan LTB’ye ait otopark ve çocuk parkında fidan dikme etkinliği düzenledi.

Etkinliğe katılan LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, 4 İşlem Eğitim Merkezi Kreş ve Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri ile birlikte park alanını yeşillendirmek amacıyla fidan dikti.

Fellahoğlu: “ Yeni nesilde çevre bilincinin oluşmasına katkı koymak istiyoruz

Fellahoğlu yeni nesilde çevre bilincinin oluşmasına katkı koymaya çalıştıklarını söyleyerek LTB olarak ağaç dikimine ve yeşil bir kente dikkat çekmek istediklerini belirtti.

Fellahoğlu ayrıca ekilen fidanların büyüyerek bölgenin yeşillenmesine fayda sağlayacağını belirterek başkentin daha güzel ve yeşil bir görünüme kavuşması için çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti. LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ayrıca etkinliğe katılan çocuklarla sohbet ettikten sonra birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etkinlikte daha sonra, Park ve Bahçeler Şube Amiri Ferdiye Sav, çocuklar ve öğretmenleri LTB çalışanlarının da yardımları ile fidanların dikimini gerçekleştirdi.

Facebook Yorumları
Supportscreen tag