LTB’nin halkla buluştuğu bölge toplantıları sürüyor

LTB’den 20 Temmuz öncesi kapsamlı temizlik
9 Temmuz 2013
LTB’nin halkla buluştuğu bölge toplantıları sürüyor
9 Temmuz 2013

LTB’nin halkla buluştuğu bölge toplantıları sürüyor

Bu kez buluşma yeri Metehan

 

Lefkoşa Türk Belediyesi bölgesel toplantılarla halka buluşmayı sürdürüyor. Halkla İlişkiler Birimi tarafından oluşturulan ve Lefkoşa muhtarlıklarıyla işbirliği içerisinde sürdürülen “Muhtarlar Masası” çalışmaları çerçevesinde düzenlenecek bölge toplantılarının üçüncüsü 10 Temmuz Çarşamba gecesi saat 19:30’da Metahan Kemal Küçük Spor Tesisleri’nde yer alacak. Daha önce Taşkınköy ve Surlariçi bölgelerinde yapılan toplantılar bu kez Metahan, Kermiya ve Ortaköy halkına yönelik olarak gerçekleşecek. “Sivrisinek ve Genel Haşare ile Mücadele” konulu bilgilendirme sunuşunun da yapılacağı toplantıya LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ve ilgili şubelerin sorumluları katılacak.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi