LTB ile Vakıflar İdaresi işbirliği içinde hareket edecek

din
Din İşleri Başkanından LTB’ye ziyaret
21 Ekim 2013
“Ada” Başlıyor…
21 Ekim 2013

LTB ile Vakıflar İdaresi işbirliği içinde hareket edecek

vakif

vakif

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu 9 Ekim Çarşamba günü Vakıflar İdaresi Genel Müdürü İbrahim Fadıl Benter ile Vakıflar İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Kanan’ı kabul etti.

Fellahoğlu ile Benter görüşmede Surlariçi bölgesinde bulunan ve Vakıflar İdaresi’ne ait olan yapılarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Vakıflar İdaresi Genel Müdürü İbrahim Fadıl Benter ziyarette yaptığı konuşmada Başkan Fellahoğlu’nun çok zor bir dönemde göreve geldiğini belirterek, buna rağmen nisan ayından bugüne kadar geçen süreçte yapılabilecek olanın en iyisini yaptığını söyledi. Benter Surlariçi’nde bulunan Vakıflara ait binalarla ilgili olarak LTB ile işbirliği yapmaya hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu diğer kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi Vakıflar İdaresi ile de işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi. Fellahoğlu, Vakıflar İdaresi ile en kısa sürede ortak projeler hazırlayıp hayata geçirmek istediklerini de sözlerine ekledi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi