LTB ile LETTAŞ işbirliği kararı aldı

logo
Fellahoğlu’ndan maksatlı haberlere tepki
26 Ağustos 2013
logo
LTB’ye borcu olanlar için son tarih 20 Eylül
26 Ağustos 2013

LTB ile LETTAŞ işbirliği kararı aldı

lettas

lettas

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu dün (22-08-13) Lefkoşa Toplu Taşımacılık Komandit Şirketi (LETTAŞ) ortaklarından Menteş Aytaç, Mustafa Behaadin, Hikmet Arslan, Ömer Eğer ve Adnan Dilim ile şirket sekreteri Berk Özkan’ı kabul etti.

Ziyarette LTB Müdür Muavini Gülev Sıdal’da hazır bulundu.

Aytaç: “LTB ile işbirliğine hazırız

Menteş Aytaç ziyarette yaptığı konuşmada, Başkan Fellahoğlu’nun çalışmalarını yakından takip ettikleri belirterek, Başkan Fellahoğlu’nun LTB’nin içinde bulunduğu bu zor duruma karşın, kısa zamanda önemli işlere imza attığını söyledi. LETTAŞ olarak Lefkoşa halkına daha iyi hizmet vermek istediklerine vurgu yapan Aytaç, LTB ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirtti. Fellahoğlu: “Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz”

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, LTB olarak Lefkoşa halkına en iyi hizmeti sunmak için tüm olumsuzluklara karşın çalıştıklarını belirterek, bu amaçla sivil toplum örgütlerinin yanı sıra her türlü kurum, kuruluş ve derneklerle işbirliği içinde çalışmaya hazır olduklarını söyledi.

Sıdal: “Halkımızı toplu taşımacılığa teşvik için proje hazırlayacağız”

LTB Müdür Muavini Gülev Sıdal görüşme sonunda yaptığı konuşmada LETTAŞ yetkilileri ile ilişkilerin gözden geçirildiğini belirterek, iş birliği içinde çalışma kararı alındığını söyledi. Surlariçi’ne mevcut seferlerin artırılması için ortak karar alındığına da vurgu yapan Sıdal, araçların gözden geçirileceğini ve bu amaçla proje hazırlanacağını belirtti. Sıdal, halkı toplu taşımacılığa teşvik etmek için de çalışma yapılacağını söyledi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi