LTB ile KTEZO’nın Örnek işbirliği sürüyor

LTB Halk Sağlığı Şubesi’nin rutin denetimleri sürüyor
17 Nisan 2017
LTB’den Görme ve İşitme Engellilere Yönelik Haber Bülteni 18/04/2017
18 Nisan 2017

LTB ile KTEZO’nın Örnek işbirliği sürüyor

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), Engellemeyen Şehir Birimi üyelerine ücretsiz berber ve kuaförlük hizmeti sunan Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası’na (KTEZO) bağlı olan 9 işletmeye teşekkür belgesi verdi.

Engellemeyen Şehir Birimi Sorumlusu Ali Ülker tarafından teşekkür belgesi takdim  edilen işletmeler şunlar:
Hair Design Salon işletmecisi Mehmet Irmak, Special Man işletmecisi Kerim Eger, Jötem Kuaför İşletmecisi Serdal Sürmelioğlu, New Trend Hair Center İşletmecisi Hasan Çelik, Moss Kuaför İşletmecisi Hasan Tapınç, Ferdana Kuaför işletmecesi Ferdane Kaşıkçı, Bayram Kuaför işletmecisi Bayram Sakar, Kardelen Kuaför işletmecisi Ramazan Arslan, Ferisa Kuaför işletmecisi Feridun Kahramanoğlu,Cenk Sağır ile Erdal Kartal.

 

LTB Engellemeyen Şehir Birimi’nin tüm üyeleri hizmetten ücretsiz faydalanabiliyor
LTB ile KTEZO arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde Şubat ayı itibarı ile Engellemeyen Şehir Birimi üyelerinin tümüne ücretsiz berberlik ve kuaförlük hizmeti veriliyor.Engellemeyen Şehir Birimi personelleri tarafından randevular alındıktan sonra LTB Engelsiz Otobüsü ve LTB engelsiz aracı ile evlerinden alınan özel gereksinimli bireyler KTEZO’na bağlı Kuaförler Birliği ve Berberler Birliği’ne kayıtlı üye berber ve kuaförlerde saç kesimi ve bakım hizmetleri alıyor ve yeniden evlerine götürülüyor.

Ücretsiz Hizmet için Randevu Alınıyor
Engellemeyen Şehir Birimi üyelerine yönelik ücretsiz olarak verilen berberlik ve kuaförlük hizmetlerinden yararlanmak isteyen üyeler LTB’nin 22 85 221(dahili 1436) numaralı telefondan Birim’e kayıt yaparak randevu alabilirler.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi