LTB, Göçmenköylülerin yüzünü güldürüyor

kumbara2
LTB ve YDÜ’den örnek dayanışma
17 Mart 2014
satr
LTB Spor Kulübü tarafından düzenlenen satranç turnuvasıda dereceye girenler ödüllendirildi
17 Mart 2014

LTB, Göçmenköylülerin yüzünü güldürüyor

gocmen

   gocmenAltyapı yatırımlarına ağırlık veren ve şehrin birçok bölgesinde çalışmalar yapan Lefkoşa Türk Belediyesi, yıllardır çözülemeyen birtakım sıkıntıları ortadan kaldırmayı da sürdürüyor. Taşkınköy ve Göçmenköy’de yoğun yağışlar ile birlikte birçok vatandaşın yaşadığı mağduriyet başlatılan ihaleyle birlikte giderilmeye başlandı. Lefkoşa’da 8 ayrı bölgeyi kapsayan ‘yağmur suyu drenaj hatları projesi’ kapsamında 2 bölgede geçtiğimiz hafta yağan yoğun yağışlar hiçbir sıkıntı yaratmazken, Taşkınköy sakinlerinden sonra Göçmenköylülerin de memnuniyetini getirdi.

20 yıllık sorun giderildi

   Göçmenköy’de drenaj hattı ile birlikte döşenmeye başlanan kaldırımlar da bölge halkının yüzünü güldürdü. Çalışmaları yerinde incelemek ve yatırımlar konusunda halkın görüşlerini almak için Göçmenköy’e giden LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, vatandaşların ilgisi ile karşılaştı.Vatandaşlar 20 yıldan bu yana yaşadıkları sıkıntıyı gidermesi nedeni ile Fellahoğlu’na teşekkür ettiler.

Fellahoğlu: Memnuniyetleri arttırmaya devam edeceğiz

   Başkant Lefkoşa’daki altyapı eksikliklerinin giderilmesi adına başlattıkları projelerin tüm hızı ile sürdüğüne dikkat çeken Kadri Fellahoğlu, bunun bir ayağı olan yağmur suyu drenaj hatları konusunda 8 noktadan 3’ünün tamamlandığını ifade etti. Tamamlanan bölgeler olan Taşkınköy ve Göçmenköy’de vatandaşların memnuniyetinin kendilerini hem sevindirdiğini, hem de ne kadar doğru bir yatırım yaptıklarını gösterdiğini vurgulayan Fellahoğlu, kendilerine bu zor dönemlerinde destek olan TC Yardım Heyeti’ne teşekkürlerini sundu.

Fellahoğlu, Göçmenköy’ün Lefkoşa’nın en özel bölgelerinden biri olduğunu, ancak bugüne kadar ihmal edildiğini belirterek, yüzleri güldürmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi